Użytkownicy, którzy gustują w pionowych wyciskarkach właśnie mogą cieszyć się z bardzo dobrego modelu, jakim jest Sana EUJ-808. Jest to najnowsze dziecko producenta Omega oraz firmy Eujuicers, którzy zajmują się produkcją oraz dystrybucją nowoczesnych wyciskarek na całym świecie. Co ma w sobie takiego niezwykłego Sana, którą prezentujemy?

Perfekcyjnie niskie obroty

Czegoś takiego jeszcze nie było na świecie. Otóż model EUJ-808 może wyciskać sok na bardzo małych obrotach. Dokładnie jest to 43 obroty na minutę, co można uznać za rekord na skalę światową. Sok dzięki temu jest wyciskany jeszcze dokładniej, zachowuje swoje składniki odżywcze i witaminy, a sama wyciskarka działa bardzo cicho.

Duże możliwości

Bez problemów przygotujesz w niej bardzo pyszne koktajle warzywne i owocowe. Co więcej, można również uzyskiwać mleczko sojowe czy orzechowe.  Dzięki użyciu nowoczesnego ślimaka otrzymywany sok jest jeszcze smaczniejszy i bardziej klarowny. Przekłada się to również na szybsze wyciskanie, bowiem często model EUJ-808 wyciśnie sok 2 razy szybciej, niż typowa wyciskarka do soków.

Tylko same zalety?

Niestety nie do końca, ponieważ w tym wypadku musimy liczyć się z jej czasochłonnym myciem. Niektórym nie będzie to przeszkadzało, ale innym już tak i należy się na to przygotować. Jeśli ktoś nie lubi zbyt dużo czasu spędzać na czyszczeniu, to wtedy powinien rozważyć zakup wyciskarki poziomej jednoślimakowej, bowiem tam jest to zdecydowanie szybsze i łatwiejsze.